Víte, kolik stojí Vaše léčba?

Ověřte si, zda víte, kolik zaplatí pojišťovna u vybraných výkonů a otestujte si svou finanční a zdravotní gramotnost. U každé otázky je jen jedna správná odpověď.  Vyhodnocení testu se zobrazí po jeho dokončení po kliknutí na tlačítko „Dokončit kvíz“. Správné odpovědi si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko „Zobrazit mé odpovědi“. 
Čtěte více

Kvíz: Co víte o manželství?

Ověřte si,  co víte o manželství. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu se zobrazí po jeho dokončení po kliknutí na tlačítko „Dokončit kvíz“. Správné odpovědi si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko „Zobrazit mé odpovědi“.

 

.

Čtěte více

Vyznáte se v sociálních službách? Otestujte se

Vyzkoušejte si, jaké máte znalosti o příspěvku na péči a sociálních službách. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu a správné odpovědi se zobrazí po jeho dokončení po kliknutí na tlačítko “Zobrazit mé odpovědi”.

 

.

Čtěte více

Znáte zákon o dávkách pro osoby se zdravotním postižením? Otestujte se

Vyzkoušejte si, jaké máte znalosti zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek pro osoby se zdravotním postižením, v platném znění. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu se zobrazí po jeho dokončení.

 

.

Čtěte více