Kvíz: Co víte o manželství?

sv.

Ověřte si,  co víte o manželství. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu se zobrazí po jeho dokončení po kliknutí na tlačítko „Dokončit kvíz“. Správné odpovědi si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko „Zobrazit mé odpovědi“.

 

 

.

Čtěte více

Vyznáte se v sociálních službách? Otestujte se

Vyzkoušejte si, jaké máte znalosti o příspěvku na péči a sociálních službách. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu a správné odpovědi se zobrazí po jeho dokončení po kliknutí na tlačítko “Zobrazit mé odpovědi”.

 

 

 

.

Čtěte více

Vyznáte se v zákoně o zaměstnanosti? Otestujte se

kvízVíte, jaká máte práva a povinnosti v případě ztráty zaměstnání? Jste na takovou možnost připraveni? Následující test vychází především ze zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v platném znění. Týká se nezaměstnanosti a evidence na úřadu práce. Tedy situacemi, které potkají na cestě životem většinu z nás. Udělejte si test a vyzkoušejte si, zda a jak jste na tyto náročné životní situace připraveni.

Čtěte více

Znáte zákon o dávkách pro osoby se zdravotním postižením? Otestujte se

Vyzkoušejte si, jaké máte znalosti zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek pro osoby se zdravotním postižením, v platném znění. U každé otázky je možná pouze jedna správná odpověď. Vyhodnocení testu se zobrazí po jeho dokončení.

 

.

Čtěte více