Pozvánka na seminář “Stárnutí ve vězení: Pilotní projekt podpory a péče”

Share

Zveme Vás na diskusní seminář “Stárnutí ve vězení: Pilotní projekt poradenství, podpory a péče“, který pořádá Česká společnost pro gerontologii, z.s. ve spolupráci s Mezinárodním vězeňským společenstvím, z.s. v úterý 5. listopadu od 9:30 hod. (viz program a pozvánka) v Domě národnostních menšin (Vocelova 602/3, Praha 2, viz mapa). Plánované ukončení semináře je ve 14:00 hod. 

Seminář se zaměří na specifika výkonu trestu odnětí svobody starších osob a význam demografických změn v této oblasti. Na semináři vystoupí mimo jiné zástupci Institutu pro kriminologii a sociální prevenci nebo Kanceláře veřejného ochránce práv a další odborníci.

Seminář se koná díky finanční podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci projektu „Stáří ve věznici: pilotní projekt poradenství, podpory a péče“.

Přihlásit na seminář se můžete prostřednictvím registračního formuláře.

 

Seminář se koná díky finanční podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci projektu „Stáří ve věznici: pilotní projekt poradenství, podpory a péče“ podpořeného prostřednictvím dotačního programu „Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností”.

 

 

Napsat komentář