Zveme vás na mezinárodní konferenci “Nejlepší praxe v podpoře pečujících a seniorů” (Praha, Holiday Inn, 11. prosince 2018)

Share

Zveme Vás na mezinárodní konferenci “Nejlepší praxe v podpoře pečujících a seniorů”, která se uskuteční v úterý 11. prosince 2018 od 9.30 hod. v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre v Praze (viz mapa níže). Konference se koná pod záštitou pana Václava Krásy, předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením ČR a pana Jiřího Horeckého, prezidenta Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. Konferenci pořádá Česká společnost pro gerontologii, z.s. Konec konference je plánován na 14.30 hod.

Tématy konference a jednotlivých příspěvků jsou integrované služby pro pečující, podpora rodinných pečujících na lokální úrovní, zaměstnavatelé pro pečující, dobrá praxe v podpoře pečujících a další. Program konference bude zveřejněn v průběhu následujících dnů.

Kromě Václava Krásy a Jiřího Horeckého na konferenci vystoupí například Francesca Centola z Eurocarers (Brusel, Belgie), Richard Humpries z Kings Fund (Velká Británie), Sue McLintock z Carers Scotland (Skotsko), Pavel Štern z organizace Byznys pro společnost, z.s., Kent Löfgren, bývalý poradce švédské ministryně pro zdraví a sociální záležitosti (Švédsko), Irene Bertana z COFACE Families Europe (Brusel, Belgie) nebo Martina Takter z Národního centra kompetencí pro pečující (Švédsko).

Jednacím jazykem konference je čeština a angličtina.

Simultánní tlumočení pro účastníky konference je zajištěno.

Vstup na konferenci je zdarma po předchozí registraci.

 

Místo konání: Holiday Inn Prague Congress Centre

 

Konference se koná díky finanční podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci dotačního programu „Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností”.